Titles you rated
The Man Standing NextRated ★ 1.5
DetachmentRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.5
PaprikaRated ★ 3.5
Gurren Lagann the Movie: The Lights in the Sky Are StarsRated ★ 4.0
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.0
MotherRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.0