Titles you rated
 Good NewsRated ★ 4.0 Good NewsRated ★ 4.0
 BurningRated ★ 4.0 BurningRated ★ 4.0
 KingmakerRated ★ 4.0 KingmakerRated ★ 4.0
 Gran TorinoRated ★ 4.5 Gran TorinoRated ★ 4.5
 Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 2.0 Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 2.0
 Maundy ThursdayRated ★ 4.0 Maundy ThursdayRated ★ 4.0
 My Brilliant LifeRated ★ 3.5 My Brilliant LifeRated ★ 3.5
 MasterRated ★ 4.5 MasterRated ★ 4.5
 Golden SlumberRated ★ 2.5 Golden SlumberRated ★ 2.5
 Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0 Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0
 The PlotRated ★ 2.5 The PlotRated ★ 2.5
 Small Things Like TheseRated ★ 4.0 Small Things Like TheseRated ★ 4.0
 TRON: AresRated ★ 3.0 TRON: AresRated ★ 3.0
 Intimate StrangersRated ★ 3.5 Intimate StrangersRated ★ 3.5
 Peppermint CandyRated ★ 4.5 Peppermint CandyRated ★ 4.5
 Punch-Drunk LoveRated ★ 2.5 Punch-Drunk LoveRated ★ 2.5
 NightcrawlerRated ★ 3.5 NightcrawlerRated ★ 3.5
 One Battle After AnotherRated ★ 3.5 One Battle After AnotherRated ★ 3.5
 MantisRated ★ 1.5 MantisRated ★ 1.5
 No Other ChoiceRated ★ 4.0 No Other ChoiceRated ★ 4.0