Movies
Ratings
1011
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
BossRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
HappinessRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Next SoheeRated ★ 3.5- The Man Who LaughsRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
DoubtRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 4.0