Series
Ratings
125 You and Everything ElseRated ★ 4.0 You and Everything ElseRated ★ 4.0
 NEW OLD BOYRated ★ 3.5 NEW OLD BOYRated ★ 3.5
 The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.0 The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
 Squid Game Season 3Rated ★ 1.5 Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
 KarmaRated ★ 3.5 KarmaRated ★ 3.5
 When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5 When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
 Hyper KnifeRated ★ 3.5 Hyper KnifeRated ★ 3.5
 High School King of SavvyRated ★ 3.0 High School King of SavvyRated ★ 3.0
 Study GroupRated ★ 3.0 Study GroupRated ★ 3.0
 Melo MovieRated ★ 2.5 Melo MovieRated ★ 2.5
 Breaking BadRated ★ 4.0 Breaking BadRated ★ 4.0
 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
 Shop of the LampRated ★ 3.5 Shop of the LampRated ★ 3.5
 Shopaholic LouisRated ★ 3.0 Shopaholic LouisRated ★ 3.0
 The Smile Has Left Your EyesRated ★ 4.0 The Smile Has Left Your EyesRated ★ 4.0
 Squid Game Season 2Rated ★ 3.0 Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- The FrogRated ★ 2.5
- Miss Night and DayRated ★ 2.5
 Lovely RunnerRated ★ 3.5 Lovely RunnerRated ★ 3.5