Titles you rated
I, RobotRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 5.0
HopeRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 4.5- BlackRated ★ 4.5
Killer ToonRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0