Series
Ratings
34
Tokyo Ghoul √ARated ★ 1.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Bob's BurgersRated ★ 3.5
Bob's BurgersRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Legend of KorraRated ★ 3.0
The Legend of KorraRated ★ 3.0
The Legend of KorraRated ★ 3.5
The Legend of KorraRated ★ 3.5