Titles you rated
Slumdog MillionaireRated ★ 1.0
The ChorusRated ★ 1.0
DerangedRated ★ 1.0
HarmonyRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 1.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0- Green DaysRated ★ 4.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.0
The SmurfsRated ★ 3.0
Happy Feet TwoRated ★ 3.0
RobotsRated ★ 4.0
A Christmas CarolRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 2.0
Happy FeetRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0