Movies
Ratings
130
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.0
If OnlyRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 2.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Reality BitesRated ★ 4.0