Movies
Ratings
499
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Time FreakRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
UsRated ★ 0.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 1.0
Natsume's Book of Friends The Movie: Tied to the Temporal WorldRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
UpgradeRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0