Series
Ratings
48
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
The Bride of HabaekRated ★ 0.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Sense8Rated ★ 1.0
GothamRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.0
24Rated ★ 4.5
White CollarRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 3.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5