Series
Ratings
153
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Skam France Season 1Rated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0- Kirarin RevolutionRated ★ 3.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 3.0
Animal BabiesRated ★ 5.0- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.5
Night GoblinRated ★ 2.5
Full HouseRated ★ 3.0