Movies
Ratings
323- Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
- Hear MeRated ★ 3.5
- TwistersRated ★ 2.0
- Anatomy of a FallRated ★ 3.5
- Inside Out 2Rated ★ 4.0
- AtonementRated ★ 4.0
- Dune: Part TwoRated ★ 3.5
- Chungking ExpressRated ★ 3.0
- 12.12: THE DAYRated ★ 3.5
- MonsterRated ★ 4.0
- My Octopus TeacherRated ★ 4.5
- OppenheimerRated ★ 4.0
- Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
- Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
- The Little PrinceRated ★ 3.5
- FrequencyRated ★ 3.5
- The First Slam DunkRated ★ 4.5
- Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.0
- Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
- Gran TorinoRated ★ 3.5