Titles you rated
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
Act of ValorRated ★ 4.0
Man on a LedgeRated ★ 4.0
pace makerRated ★ 3.0
Machine Gun PreacherRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Moby DickRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 4.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 4.0
Running ManRated ★ 4.0
RobotsRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
TroubleshooterRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0