Titles you rated
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0
Jealousy Is My Middle NameRated ★ 4.0