Titles you rated
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
Society of the SnowRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
KikujiroRated ★ 4.5
Julie & JuliaRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0