Movies
Ratings
266
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
A Tiger in WinterRated ★ 4.0
OasisRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.0- Film director vlogRated ★ 4.0
10s Across the BordersRated ★ 3.0
My Best, Your LeastRated ★ 3.0
RevolverRated ★ 1.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0- The UglyRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5- TurtlesRated ★ 3.5
- Just Before They DiedRated ★ 1.5