Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 0.5
Beyond the BarRated ★ 0.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 1.5
Better Late Than SingleRated ★ 2.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Baby ReindeerRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 4.0
A Model FamilyRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 2.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 0.5