Series
Ratings
147
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 2.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
91 DaysRated ★ 3.5
Tower of GodRated ★ 2.5- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.5
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.5
- 원피스 5기Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0