Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 5.0
House of HummingbirdRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 2.0
MicrohabitatRated ★ 2.0
Happiest SeasonRated ★ 3.5
Our Love StoryRated ★ 0.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
Miss AmericanaRated ★ 5.0
CarolRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 5.0
Taylor Swift: The Eras TourRated ★ 5.0
The Half of ItRated ★ 5.0
The FavouriteRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
The Old GuardRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 5.0
Homecoming: A Film by BeyoncéRated ★ 5.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 5.0
DisobedienceRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 5.0