Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
FollowingRated ★ 2.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Riverside MukolittaRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 3.0
The Devil's DealRated ★ 3.5