Series
Ratings
44
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Military Prosecutor DobermanRated ★ 0.5
Rookie CopsRated ★ 1.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0