Titles you rated
The FallRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 1.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 2.0
WishRated ★ 4.0
Definitely, MaybeRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.5