Titles you rated
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
GirlhoodRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Mulan: Rise of a WarriorRated ★ 1.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 5.0
Justice LeagueRated ★ 1.0
This Means WarRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 2.0
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 1.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
SopyonjeRated ★ 1.5