Titles you rated
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.0
The Devil's AdvocateRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
Untold ScandalRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 1.0
8 MileRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 2.0
The God of CookeryRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 2.0- Fighter In The WindRated ★ 1.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0