Titles you rated
Too Beautiful to LieRated ★ 0.5
My Friend & His WifeRated ★ 0.5
BeautifulRated ★ 1.0
FantasyRated ★ 1.0- RoomRated ★ 1.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Our Older SisterRated ★ 0.5
Hot for TeacherRated ★ 1.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Song for MarionRated ★ 3.5
Pump up the VolumeRated ★ 3.0
PajuRated ★ 2.0
linkRated ★ 1.0- One Night StandRated ★ 1.5
Steel Cold WinterRated ★ 1.0- Miss ChangeRated ★ 0.5
Love NowRated ★ 0.5- The RecordRated ★ 0.5
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 2.0
DriveRated ★ 2.5