Titles you rated
The Apothecary DiariesRated ★ 3.0
TrespassersRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 0.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 0.5
One Punch ManRated ★ 3.0
Coji-CojiRated ★ 3.0
Offline LoveRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 4.0
Lycoris RecoilRated ★ 2.5
BarakamonRated ★ 3.0
MononokeRated ★ 5.0- Daily Lives of High School BoysRated ★ 3.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 4.5