Movies
Ratings
40
Late AutumnRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 5.0
Innocent StepsRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 4.0
FailanRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
No.3Rated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0