Movies
Ratings
1118- The Road to El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 5.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 5.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 2.5
Ad AstraRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.0
The CaptainRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.0
First ManRated ★ 3.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5