Titles you rated
The MentalistRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0