Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.0
Love Me, Love Me NotRated ★ 2.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Call Me ChihiroRated ★ 2.0
The BrutalistRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 2.0
NosferatuRated ★ 2.0
The HoldoversRated ★ 3.0
Rock of AgesRated ★ 1.0