Titles you rated
The PittRated ★ 4.5- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.0
The Prisoner of BeautyRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
AemaRated ★ 4.5
Queen MantisRated ★ 3.0
Sword Art Online Alternative: Gun Gale OnlineRated ★ 3.5
Saga of Tanya the EvilRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
My Heroic HusbandRated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 3.5
Dr. StoneRated ★ 4.0
Girls Band CryRated ★ 4.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
A Journey to LoveRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 4.5