Titles you rated
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Dining TogetherRated ★ 0.5- New NonstopRated ★ 4.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0