Movies
Ratings
259
The PiratesRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 2.0
My BrotherRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 3.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.5
Thirteen GhostsRated ★ 3.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.5
As OneRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0