Movies
Ratings
186
SonatineRated ★ 5.0
The IsleRated ★ 4.0- HeartbreakersRated ★ 3.0
The LoverRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 1.0
What Women WantRated ★ 4.0
My Mother the MermaidRated ★ 4.0
Dancer in the DarkRated ★ 5.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.0
Samaritan GirlRated ★ 4.0
In Another CountryRated ★ 2.0
PersepolisRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 5.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
Painted FireRated ★ 5.0
Big Momma's HouseRated ★ 3.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 1.0