Series
Ratings
14
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 2.5
Chief KimRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
The RebelRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0