Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 2.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 2.0
FollowingRated ★ 1.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0