Series
Ratings
138
BloodhoundsRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The King's DoctorRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
MistyRated ★ 2.5
Digimon AdventureRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0