Movies
Ratings
601
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
LionRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 2.5
Chicken RunRated ★ 3.5
HellcatsRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.5
ViceRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0