Titles you rated
Taken 3Rated ★ 3.5
Marriage BlueRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 2.5
SpyRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
One Hour PhotoRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 2.5
The GooniesRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Taxi 2Rated ★ 2.0
InceptionRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.5