Movies
Ratings
824
PersuasionRated ★ 5.0
The HoldoversRated ★ 4.0
UnleashedRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.0- The Wandering MoonRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Lucky Chan-silRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
Tony TakitaniRated ★ 5.0
My Extraordinary Summer with TessRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 2.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
ColumbusRated ★ 4.0
Little GirlRated ★ 5.0
Young & BeautifulRated ★ 3.0
C'mon C'monRated ★ 4.5
Ladies of the ForestRated ★ 3.0
We Watch Movies And Read Novels TogetherRated ★ 2.5
The Peanut Butter FalconRated ★ 3.0