Titles you rated
Hot SpotRated ★ 5.0
MaidRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Skam France Season 2Rated ★ 3.0
Skam France Season 4Rated ★ 3.5
Skam France Season 3Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5- The CravingsRated ★ 3.5
Lost in AustenRated ★ 3.0
The Outstanding WomanRated ★ 2.0
Community Season 2Rated ★ 3.5
Community Season 1Rated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0