Movies
Ratings
380
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
The Exit 8Rated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 1.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
WishRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
DevilsRated ★ 1.5
UnlockedRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 4.0
RunRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0