Series
Ratings
45
Oshi no KoRated ★ 0.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
My NameRated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
BargainRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
Move to HeavenRated ★ 3.0
3%Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0