Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Evil Does Not ExistRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 2.5
SleepRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Usury AcademyRated ★ 1.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0