Titles you rated
Handsome GuysRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Beyond That MountainRated ★ 2.5
UsRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
Sinister 2Rated ★ 2.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
The King of JokguRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5