Movies
Ratings
38
Enola Holmes 2Rated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
MantisRated ★ 0.5
Better DaysRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 2.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 0.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0
Memento MoriRated ★ 3.0
The Chef of South PolarRated ★ 2.5- NoiseRated ★ 0.5
 
R-PointRated ★ 2.0
IncantationRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.5
Concerning My DaughterRated ★ 1.5
InceptionRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 1.0