Movies
Ratings
413
FrankensteinRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Secret ZooRated ★ 1.5
The World of UsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
Molly's GameRated ★ 3.5
It's What's InsideRated ★ 2.5
Society of the Snow: Who Were We on the Mountain?Rated ★ 4.0
I Care a LotRated ★ 2.5
The KillerRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Society of the SnowRated ★ 3.5