Movies
Ratings
72
The Beauty InsideRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
One DayRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 1.5
Good Will HuntingRated ★ 1.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
AntiqueRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.0
Ladies of the ForestRated ★ 1.0