Series
Ratings
49
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
My NameRated ★ 2.5
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.5- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 3.5
EliteRated ★ 3.5
EliteRated ★ 4.0
EliteRated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0