Movies
Ratings
177
The Truman ShowRated ★ 4.5
PushRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 4.5
Man on a LedgeRated ★ 4.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.0
HowlingRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Thread of LiesRated ★ 4.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 1.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
MontageRated ★ 4.0